Valgehobusemäe rodeo

Eesti juunioride meistrivõistluste III etapp “Valgehobusemäe Rodeo 2013”

VÕISTLUSTE ÜLDJUHEND

1. VÕISTLUSTE TOIMUMISE AEG JA KOHT
Võistlused toimuvad 16. märtsil Järvamaal, Albu vallas, Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskuses

2. VÕISTUSALAD NING VÕISTLUSKLASSID
Võisteldakse ühel alal:
• PARGISÕIT (Slopestyle)

3. VÕISTLUSKLASSID
Igaüks saab võistelda ainult ühes võistlusklassis:
• MUDILASED - 10 ja nooremad
• NOORED - 14 ja nooremad
• JUUNIORID POISID - 17 ja nooremad
• NAISED
• MEHED

Võistlusklassi avamiseks peab olema registreerunud vähemalt 3 osalejat.

4. REGISTREERIMINE
Eelregistreerida saab e-maili teel kuni 15. märtsini aadressil karel@swb.ee
Vaid eelregistreerunud saavad osta tõstukile päevapileti 16. märtsiks hinnaga 3 ¤.
Võistlustest osavõtumaks on 3 ¤, ehk kokku tuleb võistlejal tasuda 6 ¤ koos tõstukiga.
Registreerimiseks saada e-postiga järgmised andmed:
Nimi
Vanus
Võistlusklass
Spordiklubi
Telefoninumber
E-mail
Registreerimine kohapeal lõppeb kell 11:30

5. AJAKAVA
LAUPÄEV 16. MÄRTS
11:00 - 11.45 Sekretariaat avatud
Registreeringu kinnitamine, võistlusnumbrid, mäepiletid
12:00 - 13:00 Treeningud
13:00 Võistlejate koosolek
13:15 - 15:00 Võistlussõidud
15:30 Autasustamine

6. TURVALISUS
Kiivri ja võistlusnumbri kandmine on kohustuslik nii treeningutel kui võistlussõitude ajal.

7. AUTASUSTAMINE
Iga võistlusklassi 1-3. koht autasustatakse. Noorte ja Juunioride klassis antakse välja Eesti
Juunioride Meistrivõistluste medalid üldvõitjatele.

8. VÕISTLUSTE KORRALDUS
Võistluste korraldaja on Eesti lume- ja veelaua klubi SWB.
Peakorraldaja Karel Kangro, tel 52 55 666

PARGISÕIDU JUHEND

1. VÕISTLUSE SÜSTEEM
Igal võistlejal on vähemalt kaks võistlussõitu, millest üks ehk kõige parem läheb arvesse.
Võistlussõitude arv teatatakse võistlejate koosolekul enne võistlust ja see sõltub osalejate hulgast.
Finaalsõite ei ole.
Pargisõidus hinnatakse eraldi igat trikki, hüppe kõrgust, sujuvust, soorituse stiili ning maandumise puhtust. Samuti pööratakse suurt tähelepanu trikkide varieeruvusele
(erinevas suunas pöörded) ning sõidu üldmuljele (sujuvus, kindlus, kontroll).
Hüppele minnakse stardinimekirja järgi starteri korraldusel.


TULEMUSED 2012

MUDILASED KOHT / Nimi / Punkte

1. Mehis Udam 72
2. Kevin Lepik 70
3. Randolf Alt 63
4. Sten-Erik Tamme 30
5. Maanus Udam 27
6. Rait Kohk 26
7. Õnnela Rodenau 15
8. Anna Maria Praks 14
9. Raimond Vendla 12
10. Oliver Õun 11

NOORED KOHT / Nimi / Punkte

1. Egert Piik 149
2. Karl Kallas 63
3. Alex Kurjama 52
4. Tario Tihane 51
5. Andreas Kanal 46
6. Ülar Kütismaa 42
7. Andre Allak 29
8. Henry-Sven Adams 29

POISID KOHT / Nimi / Punkte

1. Tanel Michelson 152
3. Ivar Kütismaa 142
4. Kristofer Kallas 137

TÜDRUKUD KOHT / Nimi / Punkte
1. Ingeri Helena Kakko 23

NAISED KOHT Nimi / Punkte
1. Tiia Päkk 63
2. Brit Kask 62

MEHED KOHT / Nimi / Punkte
1. Hindrek Väravas 174
2. Indrek Tamm 171
3. Oskar Matvere 145
4. Daniel Lepik 136
5. Kristjan Juur 129
6. Johannes Sepp 127
7. Hendrik Kirsipuu 105
8. Priit Palumaa 101
9. Heigo Teppo 86
10. Jorma Võik 82
11. Tarmo Alt 57
12. Erik Kaju 41


© Valgehobusemäe suusa- ja puhkekeskus, Järva MK, Albu vald, Mägede küla, Tel +372 666 1122, +372 521 4270, info@valgehobuse.ee

rak